TDY-21849

Chicco Next2Me Anne Yanı Beşik French Rose

Chicco

1899,00 TL

150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

İade Garantisi

%100 Memnuniyet

Saat 16:00' a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargo
Ürün Hakkında
Chicco Next2me Anne Yanı Beşik Özellikleri;


Next2Me: El Ele Hayal Kurun!
Ebeveynleri ile bebeğin aynı anda ve yakın uyumalarını sağlayan bir bir beşiktir.
Doğumdan 6 aya kadar kullanılabilir.
Beşik aşamalı olarak anne babanın yatağından ayrılbilir ve çocuğun odasında kullanılabilir.

Pratik ve güvenli... Her zaman bebeğinizin yanında olun!
Bebekler için uyku zamanının en güzel yanı anne ve babasının yanında olabilmesidir! Next2me basit ve güvenli bağlantı sistemleriyle ebeveyn yatağına kolaylıkla bağlanabilir. Ayarlanabilir yüksekliği ile çekmeceli yataklara bile uygundur.Farklı yataklara göre adapte edilebilme.Katlanabilir çekmece rafı.Güvenli Bağlantı.Sessiz ve Güvenli Uyku!
Pratik ve zarif yapısı ile bebeğinize güvenli bir uyku seçeneği sunar.Amerikan Akademisi tarafından bebeğinizin güvenli uyuyabilmesi için ebeveynle adı odada fakat ayrı yataklarda yatılması tavsiye edilmektedir.İlk Günlerden İtibaren Bebeğinizi Kucaklar;
Bebeğinizin ilk ayları için karyolalar, bebek yataklarına göre çok daha kullanışlıdır.Kompakt dizaynı bebeğinizin anne karnındaymış gibi güvende ve doğal hissetmesini sağlar.Hem Gece Hem Gündüz!
Katlanabilir çekmece kısmı yükseltilerek, geceleri sakin bir uyku için ebeveyn yatağına bağlanabilir.Gündüzleri ise oturma odasında veya bebek odasında tek başına kullanılabilir. Böylelikle bebeğiniz size her zaman yakın olur!Kolay taşıma;Oturma odası ve çocuk odasında kullanılabilir;Ev Kadar Konforlu!
Next2me beşik, yumuşak dokusu ve hava akışı sağlayan ağ penceresi ile bebeğiniz için en doğru konforu sağlar. Böylelikle bebeğiniz rahat nefes alabilirken aynı zamanda sindirim sistemi rahatlatılmış olur.Pamuksu İç;Eğilebilir yapı;Teknik Bilgiler;
Açık Ölçüler: 66/81 x 93 x 69
Kapalı Ölçüler: 95 x 15
Ağırlık: 9 kg
0-6 ay için uygundur

Bilgileri;
Ağırlığı 9 kg'a kadar olan 0-6 ay bebekler için uygundur.
Beşik, ebeveyn yatağına bağlantılı kullanıldığında, bebeği yatırmadan önce güvenlik noktalarının doğru bir şekilde takıldığını kontrol ediniz.
Beşik, arada hiç boşluk kalmayacak şekilde yatağa sabitlenmelidir.

 

 

BENZER ÜRÜNLER

Bizde bunlar da var!

Tebrikler

Ürün Sepetinize eklendi.

Tebrikler

Ürün Favori listenize eklendi.